ПЕРСОНАЛ - ЦЕ ГОЛОВНИЙ РЕСУРС ВАШОГО БІЗНЕСУ!

Ми дивимося на персонал очима керівника бізнесу, а не як лінійні кадровики компанії. Штатні рекрутери НЕ просівають претендентів на предмет мотивації претендувати! Ми ж, отримавши заявку, формуємо концепцію подачі здобувачеві Вашої вакансії. Здобувач мотивувати працювати! Тому Ви швидко відшкодуєте витрати на кадрову агенцію.

ВАШ ПЕРСОНАЛ ПОВИНЕН БУТИ ЕФЕКТИВНИМ!

Ми проаналізуємо ринок праці і запропонуємо вакансію кращих фахівців Вашого сегмента ринку, навіть тим, хто в пасивному пошуку або тільки замислюється про зміну місця роботи. Регіон пошуку здобувача не має значення, ми працюємо в Україні.

ВАШУ ВАКАНСІЮ відпрацювати КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Над проектом працює ціла команда. В команду входять:

  • керівник проекту (організовує процес збору даних про фахівців і контроль за етапами його виконання),
  • рекрутер (проводить первинні співбесіди),
  • помічник рекрутера (організовує відсів баз даних і робить вибірки).

МИ стежимо за роботою ПРАЦІВНИКА на випробувальний термін!

Ми продовжуємо вести ваш проект навіть після закриття вакансії. Постійно стежимо за мотивацією співробітника, працездатністю, допомагаємо йому адаптуватися. Та не припиняємо збір даних про кандидатів до моменту закінчення випробування.

УНІКАЛЬНІ, ТІЛЬКИ ПІД ВАШ БІЗНЕС, РІШЕННЯ ПО ПОШУКУ! Ніяких стандартів! Ми вивчимо вакансію в розрізі конкретного сегмента, дізнаємося всі тонкощі, труднощі, слабкі місця. Проведемо аналіз конкурентного середовища. Сформуємо уявлення здобувача про його місці в компанії і завданнях, які будуть стояти перед ним.